EXIDE

Avrupa’nın üst segment araçları için üretilen en büyük akü markalarından biri olan Exide Akü, İncitaş A.Ş. distribütörlüğüyle Türkiye’de. Bu, iki köklü ve güçlü markanın işbirliğinde bir yanda 66 yıllık geçmişiyle İncitaş, diğer tarafta da 130 yıllık geçmişiyle Exide Grubu yer alıyor.

1888 yılında ABD’de kurulan ve çok köklü bir şirket olan Exide Akü, 80 ülkede operasyona sahip, üstelik Ar-Ge’ye ayırdığı bütçeyi %45 artıran şirket, mikro-hibrit araç aküleri çalışmalarında dünyanın en iyi akü firmalarının başında geliyor. Geniş bir ticari ve lojistik ağı olan Exide Akü, üreticilere akü vermekle kalmıyor, gelecek nesil araçlara yeni nesil aküler üretmek için onlarla birlikte teknoloji geliştiriyor. Bunun dışında Exide Evolution programı ile de doğru araca doğru aküyü seçme konusunda önemli bir yardım sağlıyor.

Avrupa’nın en büyük akü markalarından biri olan Exide Akü, otomotiv sektörünün devleriyle ortak ar-ge çalışmaları gerçekleştiriyor ve geleceğin otomobillerinin enerji ihtiyaçlarına çözümler üretiyor. Mercedes, BMW, Toyota, Renault gibi otomotiv devlerinin milyonlarca aracı üretimden Exide Akü ile çıkıyor. Türkiye’de de orijinal parça kalitesinden ödün vermek istemeyen tüketiciler için İncitaş piyasada, Exide Akü yetkili satıcısı olarak da yer almaktadır.

EXIDE
Katalog İndir

  • Performanslar
  • Önerilen araç tipleri
  • Önerilen uygulamalar
  • Bakım
  • Yana montaj için onaylanmıştır